Mühendislik Sigortası

Makine Kırılması Sigortası

Makine Kırılması Sigortası ile işletmenizdeki tüm üretim ve yardımcı makineleriniz (tekstil, metal, deri, ahşap, plastik, gıda, baskı ve ambalaj, CNC vb. makineleri) montaj ve tecrübe devreleri tamamlandıktan ve tam çalışır hale geçtikten sonra teminat altına alınmaktadır.

Elektronik Cihaz Sigortası

İşletmenizdeki tüm elektronik cihazları Elektronik Cihaz Sigortası ile güvence altına alıyor, işinizin aksamaması için en uygun şartları sunuyoruz.

İşletmenizdeki tüm elektronik cihazlarınızı (sabit ofis cihazları - bilgisayar, yazıcı, faks, fotokopi, telefon santrali, CNC makineler - tekstil ve torna makineleri, tıbbi cihazlar - ultrason, manyetik rezonans, bilgisayarlı tomografi, röntgen, gama kameralar, film baskı ve banyo cihazları, radyo ve televizyon istasyonlarındaki cihazlar vb.) montaj ve tecrübeleri tamamlandıktan ve tam çalışır hale geçtikten sonra teminat altına almaktadır.

İnşaat All Risks Sigortası

Siz sadece projenizle ilgilenin, çıkabilecek tüm aksaklıklarla biz ilgileniriz! Başladığı günden teslim edildiği güne kadar inşaat projeleriniz İnşaat All Risks Sigortası ile güvence altında.

İnşaat All Risks Sigortası, her türlü inşaat projenizi (bina, yol, baraj, liman, kanalizasyon, içme suyu ve elektrik hatları, havaalanı, vb.), inşaatın başladığı ilk günden projenin tamamlanacağı ya da teslim edileceği güne kadar risklerinize uygun teminatlarla güvence altına alır.

Montaj All Risks Sigortası

Yeni aldığınız makinelerin tesisinize taşınmasından tam performans çalışmasına kadar geçen sürede olası aksaklıklara karşı Montaj All Risk Sigortası sizlere teminat sağlar, olumsuzluklara karşı yatırımlarınızı güvence altına alır.

Doğalgaz Tesisat Sigortası

Doğalgaz Tesisat Sigortası sayesinde; doğalgaz yakan kazan, kombi ve şofben gibi cihazlar için doğalgaz iç tesisat ve/veya dönüşüm projeleri esnasında meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı sizlere teminat sağlar.